Manicure spa – relaks dla twoich dłoni!

Manicure SPA

Spora część z odwiedzających mnie klientów korzysta z usług manicure, gdyż tak naprawdę dla większości z nas, dłonie uznawane są poniekąd jako nasza wizytówka. 

Myślę, że bez względu na wiek, rodzaj wykonywanej pracy czy status społeczny, warto jest również zadbać o kondycję i wygląd skóry dłoni. Tutaj świetnie sprawdzi się zabieg manicuru połączony z zabiegiem parafinowym! Jest to doskonały zabieg żeby poddać dłonie intensywnemu nawilżeniu i odżywieniu. Parafina zastosowana na dłonie tworzy naturalną powłokę ochronną a inaczej mówiąc zatrzymuje wilgoć w skórze, tym samym zmiękczając ja i regenerując. 

Podczas zabiegu oddaje ona ciepło, które następnie wnika głęboko do tkanek, pobudza krążenie krwi oraz otwiera pory skórne. Każdy produkt aplikowany pod parafinę będzie miał lepszą absorpcje, inaczej mówiąc będzie lepiej przenikał w skórę dłoni.

Zastosowanie parafiny na okolice dłoni, powoduje ze skóra staje się wyraźnie wygładzona, zmiękczona,  intensywnie nawilżona, a także tworzy ochronną barierę przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi,  jak również przyjemnie rozgrzewa powodując rozluźnienie mięśni i stawów.

Przebieg zabiegu

Jak wyglada sam zabieg?

To nic skomplikowanego! 

Bardzo prosto! Zaczynamy na początku od klasycznego zabiegu manicure, następnie na skórze dłoni wykonujemy peeling w celu usunięcia rogowej warstwy naskórka, kolejnym etapem jest aplikacja serum z kompleksem witaminowym,  następuje kilkukrotne zanurzenie dłoni w podgrzanej parafinie do momentu uzyskania wyraźnej powłoki, kolejnym krokiem jest nałożenie bawełnianych rękawiczek w celu trzymania ciepła i z takim kompresem skóra dłoni relaksuje się ok 15-20 min. Ostatnim  etapem jest usunięcie kompresu i dodatkowo jeszcze wmasownaiu pozostałości produktu w skórę dłoni.

Zalety zabiegu

Manicure SPA to wiele zalet dla Twoich dłoni i paznocki. Dzięki zabiegowi możesz uzyskać miękką, elastyczną i zregenerowaną skórę na dłoniach. Zabieg dobrze sprawdzi się u osób, które borykają się na co dzień z szorstką i suchą skórą.

Zainteresowany?

Zadbane paznokcie i dłonie to wizytówka każdego mężczyzny. Pozwól sobie na odrobinę relaksu i umów się na manicure SPA w Gabinecie Poniatowska - pierwszym we Wrocławiu gabinecie kosmetologicznym przeznaczonym wyłącznie dla mężczyzn.

Zapoznaj się z naszą pełną ofertą, która znajduje się tutaj.

Zarezerwuj swoją wizytę na Booksy bądź skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo!

Obserwuj nasze profile na social media i bądź na bieżąco z nowościami i promocjami!

Facebook: www.facebook.com/gabinetponiatowska

Instagram: www.instagram.com/gabinetponiatowska

 

Szukasz prezentu dla bliskiej osoby? Możesz podarować jej voucher na tą bądź inną dowolną usługę z oferty naszego gabinetu. Voucher zakupisz w gabinecie lub w naszym sklepie internetowym: www.sklep.poniatowska.com.pl 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Umów się

Zadzwoń